.. je tu hlavně pro Vás, ohledně problematiky produktové řady Kinetex.

Zeptejte se našich odborníků, vyjádřete vlastní názor, podělte se o zkušenosti s výrobky Kinetex. Tyto zkušenosti mohou být zveřejňovány v sekci reference.

Předem děkujeme

Tým Kinetex

70 komentářů u

 1. Praní napsal:

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, jak je to s praním bederního pásu. Na obalu to není uvedeno a žádné upozornění uvnitř nebylo. Jedná se mi o to, abych neporušila ta vlákna.

  Děkuji.

  Hezký den.

  • KInetex Tým napsal:

   Dobrý den,
   bederní pás je možné prát v pračce s teplotou 30 C. Duležité je sušení. Bederní pás a ostatní produkty KINETEX sušte mimo dosah přímého tepelného zdroje.To znamené : Výrobky Kinetex by se neměly sušit na topení či kamnech, ale např. na sušáku, aby nebyla vlákna porušena.

 2. Tým Kinetex napsal:

  Dobrý den, ohledně údržby: doporučujeme prát návlek za použití neutrálního pracího prostředku při maximální teplotě 30 stupňů C. Nepoužívat aviváž. Sušte výrobek položený, mimo dosah zdrojů tepla. Tým Kinetex

 3. kinetex a kojení napsal:

  Dobrý den,
  někde jsem se dočetla, že snad kinetex bederní pás není vhodný v těhotenství a kojení a přitom by se mi asi dost ted hodil…prosím poradte…
  Trpím na nesnesitelné bolesti bederní páteře vystřelující až do kotníků, mám artrozu bederních obratlů a špatné SIS… a uvažuji také o koupi kinetexu na krční páteř, bolesti vystřelují až do hlavy, zřejmě právě kvůli kojení a špatnému polohování krku a zad kvůli péči o mimčo.
  Předem moc moc děkuji za radu.
  S pozdravem
  Krátká

  • KInetex Tým napsal:

   Dobry den,

   ramenní návlek Vám skutečně může pomoci s problémem, který popisujete. Je zda však druhá stránka věci a tou je kojení. Protože ramenní návlek pracuje s určitou kompresí, tudíž stahuje tak se může stát, že při využití výrobku Kinetex můžete v době kojeí přijít o mateřské mléko. Takže bychom doporučili využití ramenního návleku až po ukončení kojení mateřským mlékem.

   S přáním pěkného dne tým Kinetex

 4. Ramenní návlek se zpevněním zad - dámský napsal:

  Dobrý den,ráda by jsem se zeptala na ramenní návlek mám problémy s krční páteří a vystřeluje to do ramene myslíte že by me pomohl ramenní návlek na bolest?ještě se zeptám mám obvod ramene 95cm jakou velikost si mám koupit S nebo M děkuji Andrea

  • KInetex Tým napsal:

   Dobry den,

   dle uvedených údajů bychom Vám doporučili velikost M. Co se týká popisu Vašich problému tak Vám Kinetex ramenní návlek může velmi dobře pomoci, ale je potřeba tento návlek nosit, alespoň 8 hodin denně.
   S přáním pěkného dne tým Kinetex

 5. bederni pas napsal:

  dobry den, chtela jsem se zeptat, proc mate 2 sirky bederniho pasu? 28 a 32cm? a velikost se meri podle obvodu boku a ne pasu? jakou velikost mi doporucujete, jsem celkem mala (160 cm), obvod boku 96 cm, obvod pasu 65 cm
  dekuji!

  • KInetex Tým napsal:

   Dobrý den
   32 cm bederní si většinou berou ženy, máte ho pod prsa a až na boky,
   28 cm bederní pás je pouze na bedra.
   Podle tabulky bych Vám doporučila velikost L

 6. Bederní pás - velikost. napsal:

  Dobrý den, u detailu velikostí máte uvedeny cm v bocích, ale myšleny jsou zřejmě cm v pase, je to tak?

 7. KInetex Tým napsal:

  Dobrý den,
  u bederního pásu jsou uvedeny míry boku. Je důležité se změřit tedy v této oblasti. Prootže bederní pás ošetřuje primárně bedra a tudíž je důležité změřit se v této oblasti.

 8. Zdeňka Čedíková napsal:

  Dobrý den, prosím – přispívá na tyto pomůcky zdravotní pojišťovny, konkrétně se jedná o ramenní návlek se zpevněním dámský a Vojenská zdravorní pojišťovna ?
  Děkuji. Čedíková.

  • KInetex Tým napsal:

   Dobrý den, prozatím produkty Kinetex nejsou hrazeny ze strany zdravotní pojišťovny, ale vše již řešíme a výhledově počítáme s pomocí zdravotní pojišťovny a případnými příspěvky..

 9. Ramenní návlek vs. arytmie? napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda je nošení ramenního návleku bezpečné při diagnostikované arytmii srdce a nedomykavosti chlopní. Může ovlivňovat negatívním způsobem srdeční činnost? Kardiostimulátor nemám.
  Děkuji.

 10. Libéna Kahounová napsal:

  dobrý den ,mám jít příští měsíc na operaci s karpálním tunelem na pravé ruce,jsem diabetička léčená inzulinem a bojím se dlouhého léčení,múže mi pomoci rukavice z tohoto materialu?děkuji

  • KInetex Tým napsal:

   Dobrý den mohou Vám pomoci dva produkty z naši řady Kinetex a to je nátepník, který doporučujeme nosit přes dena na noční nošení doporučujeme rukavice. Tyto rukavice neobsahuji elastan, ale díky vláknům bude velmi dobře pomáhat i při spánku. Takže doporučujeme tyto dva produkty a střídat.

 11. Rolující se produkt napsal:

  Dobrý den , po nošení koleního produktu kinetex se po 3 týdnech shrnuje ,nevím čím to může být a nevím jestli bych to měla reklamovat.Velikost odpovídá Děkuji za odpověď Jana

  • KInetex Tým napsal:

   Dobrý den Jano, máte skutečně správnou velikost ? Protože s tímto problémem jsme se ještě nesetkali. Jestliže máte možnost dostaviti se za námi do sídla společnosti tak Vás rádi proměříme a vše vyřešíme na místě.

 12. bederní pás napsal:

  Dobrý den,zakoupila jsem si bederní pás,ale nevím,která strana patří na bedra a která na břicho.Podle obrázku to není poznat a struktura je jiná na každé straně.Děkuji

  • Bederní pás napsal:

   Dobrý den,odpoved na tuto otazku by mne take velmi zajimala.?

   • Kinetex Tým napsal:

    Dobrý den,
    bederní pás má na sobě vytlačen půloblouk, tento musí směřovat směrem vzhůru a patří na bříško. Dalším poznávacím znamení jsou vyšité čárky na vnitřní straně lemu bederního pásu. Tyto patří nahoru na bedra.
    Hezký den
    Tým Kinetex

 13. bederní pás napsal:

  Dobrý den,prosím můžete mi doporučit druh prasícího prostředku na bederní pás?Neutrální prací prášek je široký pojem.Děkuji

 14. kinetex bederní pás napsal:

  Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli mi bederní pás pomůže,mám vyhřezlou ploténku 5 mm.

 15. ramenní návlek napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, zda je možné použít ramenní návlek jako zahřívač a zpevňovač kolem lopatek ke sportu. Děkuji M.S.

  • Kinetex Tým napsal:

   Dobrý den,
   ramenní návlek je velice vhodný i na sportování. Díky svému složení (bavlna a elasten) se velmi dobře nosí. Elasten jistě zajistí zpevnění. K prohřívání zádových svalů i kloubů také bude docházet, díky mědi a uhlíku, který Kinetex obsahují.
   Hezký den

 16. Návleky na zápěstí napsal:

  Dobrý den, mám dvouměsíční dítě a při jeho zvedání jsem si natáhla šlachy na zápěsí. Jelikož v současné době kojím, nelze operativě šlachy podvázat a nemohu používat ibalginové apod. masti. Bylo mi doporučeno v lékarně pro zmírnění bolesti použít návleky na zápěstí KineTex. V příbalovém letáku jsem se ale dočetla, že výrobky KineTex se během těhotenství a kojení nedoporučují. Prosím o radu, zda teda můžu návleky na zápěstí v době kojení používat. Děkuji za radu. M.K..

  • Kinetex Tým napsal:

   Dobrý den,
   v době kojení se nedoporučuje pouze Kinetex ramenní návlek – pracuje s určitou kompresí, tudíž stahuje tak se může stát, že při využití výrobku Kinetex můžete v době kojení přijít o mateřské mléko. Návleky na zápěstí můžete i v době kojení využít. Hezký den

 17. kombinace napsal:

  Dobrý večer,
  je možno používat bederní pás a zároveň ramenní návlek.Mám po operaci bederní páteř a již mě zlobí i krční.
  A jakou má Kinetex životnost?Při pravidelném používání a praní.Nesnižuje se účinost vláken?
  Moc děkuji za odpověď,Lenka P.

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den Lenko,
   ano tyto dva produkty lze kombinovat. Ramenní návlek Vám zároveń ošetří krční páteř a spolu s bederním pásem může pomocí i v dalších částech páteře. Co se týká funkčnosti tak víme od našich spokojených zákazníků, že trvanlivost výrobků Kinetex je velmi idndividuální a to s ohledem na používání výrobků a starání se o něho. Minimálně Vám však budou sloužit nejméně 12 měsíců a déle. Praní produktům Kinetex nevadí pokud je pereme na maximalní teplotu 40 a bez avivaží. Velký pozor však musíme dát při sušení produktů. Je velmi důležité dávat pozor, aby nebyly sušeny na přímém zdroji tepla / topení atd. /, aby nedošlo k porušení vláken. Přejeme Vám ať Vám produkty Kinetex dobře slouží.

   Tým Kinetex

 18. kolenní návlek napsal:

  Dobrý den. Rád bych se zeptal, když si chci koupit kolenní návlek a obvod lýtka a kolena mám v kategorii L a stehno mám obvod 62 cm tzn. XL, tak jakou velikost byste mi doporučil?
  Děkuji za odpověď, s pozdravem.
  Jaromír Halasz

 19. Měření napsal:

  Dobrý den,

  pro zakoupení spávné velikosti je potřeba měřit rozměry/ obvody .
  Bylo by možné umístit na vaše stánky schematické nákresy, ve kterých místech meřit?
  Např. obvod lokte si nejsem jist, kde to měřit. U jiných kloubů to může být podobné.

  Děkuji Ivan

  • Kinetex Tým napsal:

   Dobrý den,
   velice děkuji za podnět. Určitě se pokusíme co nejlépe vystihnout nějaké schéma aby bylo jasné kde měřit. Vždy doporučujeme cca 10cm pod a nebo nad kloubem změřit a tak odpovídá velikosti. Hezký den
   Tým Kinetex.

 20. správná velikost napsal:

  Naměřili jsme obvod ramen 117 cm. Kterou velikost dámského ramenního návleku máme zvolit? Je lépe volit těsnější (M) nebo volnější (L). Jak je nutné zohlednit velikost prsou? (košíčky velikosti H resp. I)
  Díky

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den, doporučila bych Vám velikost XL, pokud budete mít možnost, můžete nás navštívit na Praze 10 ,každý všední den od 8,30 do 16,00 a ramenní návlek si vyzkoušet.

 21. Bederní pás a Bechtěrevova choroba napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych podpořit prohřívání a zpevnění bederní páteře. Mám Bechtěrevovou chorobu a chtěl bych pod oblečení bederní pás, který budu nosit během dne. Je tato pomůcka vhodná? Máte zkušenosti s pacienty s Bechtěrevem?
  Děkuji
  Marek

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den, zatím jsme se nesetkali s Bechtěrovou chorobou, bederní pás pod oblečením by Vám udržoval teplotu těla a prohříval Vám záda. pokud by jste měl opravdu zájem o bederní pás tak raději kontaktujte svého ošetřujícího doktora.

 22. Marta Bartoňová napsal:

  Dobrý den,
  bederní pás peru ve vlažné vodě ručně, suším dle doporučení
  na sušáku.
  Po ročním používání se začala uvolňovat vlákna.
  Prosím o vyjádření.
  Děkuji.

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den, bohužel je to opotřebením materiálu, veškeré věci které nosíte často a perete je také často se opotřebují.

 23. Léčebná rukavice napsal:

  Dobrý den,
  je možné použít rukavici k léčbě lymfatického otoku na ruce (především prstech)? Pažní návlek s rukavicí mi nevyhovuje, protože tato “rukavice” ve skutečnosti není na prsty.
  Děkuji za odpověd´, Jana K.

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den Jano, myslím, že by Vám rukavice neměly uškodit, raději se zeptejte Vašeho ošetřujícího lékaře.

 24. Dotaz! napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych si objednat bederní pás od Vás,ale jelikož mi minulý rok zjistili alergii na kovy,barvy,laky atd,tak sem se chtěla zeptat, zda by mi Váš bederní pás způsoboval alergické reakce či je to nějak ošetřeno pro tyto případy?

  Děkuji a přeji hezky zbytek dne

  Vanesa

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den Vaneso, co se týká našich výrobku tak by měly být vyrobeny, aby právě neměly žádnou alergickou reakci, výrobky kinetex obsahují měď, stříbro, uhlík, tyto látky jsou ve tkané přímo v látce.

 25. Ramenní návlek se zpevněním zad - dámský pro 82 let napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda Ramenní návlek se zpevněním zad – dámský je vhodný pro 82letou paní – povolují jí svaly na zádech a krku a stále více se ohybá. A další dotaz je ohledně možnosti vyzkoušení návleku před jeho zakoupením.
  Děkuji
  Rynešová

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den, veškeré zboží je možné si u nás vyzkoušet, sídlíme v Praze 10, každý všední den od 8,30 do 16,00 hod.

 26. Bederní pás a kojení napsal:

  Dobrý den,
  můžu používat bederní pás,když kojím?
  Děkuji za odpověď

 27. Vymena napsal:

  Pas se tedy meri podle obvodu boku. Je mozna vymena zbozi za jinou velikost, pokud se netrefim? Dekuji

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den, ano pás se měří po obvodu boků, pokud si vyberete náhodou jinou velikost, která Vám nebude vyhovovat je možnost pás vyměnit do 14.dnů.

 28. Bederní pás napsal:

  Dobrý den,
  jak správně vybrat bederní pás, co mám změřit, pas a boky? Jaký je rozdíl v 28 a 32 ?? Jsem silnější postavy, měřím 176 cm, pas mám 90 cm a boky 118 cm. Kterou velikost mi doporučíte?
  Děkuji za podrobnější návod, jistě pomůže nejen mně při nákupu u Vás. Iva

 29. Tým Kinetex napsal:

  Dobrý den Ivo,
  rozdíl mezi bederním pásem H28 a H 32 je v šířce tohoto pásu. To znamená, že H32 je širší a více ho využívají právě ženy. Takže bychom Vám doporučili spíše H32 tedy ten širší, který Vám napomůže ošetřovat právě i boky. Co se týká velikosti tak vzhledem k uvedeným hodnotám je pro Vás vhodná velikost L, protože primárně je důležítý údaj o mírách Vašeho pasu. Jen ještě pár rad k využívání tohto produktu Kinetex. Bederní pás díky své kompresi působí na diurézu což podporuje látkovou výměnu v těle. Laicky řečeno působí na náš močový měchýř a tudíž podporuje vylučování tekutin což je dobře pokud jsou tekutiny průběžně doplňovány. Je tedy nutné skutečně hlídat pitný režim, aby při celodenním nošení nedocházelo ve večerních hodinách k nepříjemným stavům způsobeným nedostatečnýn příjmem tekutin. JInak Vám tento pás pomůže při bolestech v oblasti bederní páteře a zároveň se nám velmi osvědčil i při redukčních dietách kde je schopen napomoci s objemovými ubýtky práve v oblasti bříška a boků a to v rozmezí 4 – 6 cm za měsíc.

 30. Návlek na kotník napsal:

  Dobrý den. Návlek na zápěstí funguje skvěle. Brněla mne v noci rua i prsty, někdy i bolela a teď mám klid.
  Mám dotaz ohledně návleku na kotník pro manžela: jak se měří obvod paty, abyhch objednala správnou velikost. Číslo nohy má 41-42. Děkuji. L. Soukupová

 31. Tým Kinetex napsal:

  Dobrý den,
  především jsme rádi, že Vám návlek na zápěstí pomáhá a jste spokojená. Co se týká návleků na kotník pro Vašeho mažela tak většinou máli velikost nohy, kterou uvádíte tak by mu měla vyhovovat velikost L. Pro lepší identifikaci velikosti však vezměte krejčovský metr a změřte obvod paty což se měří tak, žemetr obdočíte kolem nártu, kotníku a paty. Toto měření provedet prakticky v diagonále. Pokud budete potřebovat ještě poradit tak napište a vše ještě upřesníme. Nebo volejte na naše telefonní číslo 267 290 532.

 32. kotníkový návlek napsal:

  Dobrý den, ráda bych se zeptala na dvě věci:
  mám chronický zánět achillovy šlachy, který mě trápí už několik let. Mohl by mi pomoci váš návlek?
  Také mám problémy s tenisovým loktem, čili stejná otázka: máte nějaké ohlasy od zákazníků s tímto onemocněním?
  Děkuji Alena D.

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den Aleno,
   výrobky Kinetex jsou určeny pro každého kdo má chronické problémy. Naše klouby trpí primárně při teplotních změnách a prpto tyto výrobky pomohou, jelikož Vám zajistí stabilní teplotu v ošetřované oblasti a zárověň díky mikroproudům a tedy lehkým mikromasážím zajistí take dostaečné prokrvení ošetřované oblasti čcož je velmi dobré pro Vaše klouby. Je však velmi nutné nosit tyto návleky minimalně po dobu jendoho měsíce a 8 – 12 hodin denně.

 33. návlek na kotník napsal:

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jakou velikost návleku zvolit když mám velikost nohy číslo 5. Děkuji

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den,
   u návleku KInetex na kotník je důležité změřit obvod paty. To znamená, že vezmete krejčovský metr a zmeříte obvod od zadní části paty šikmo směrem přes oba kotníky nahoru . Následně tuto hodnotu porovnáte s tabulkou velikostí na našich stránkách a uvidíte jaká velikost je pro Vás nejlepší. Jinak se dá také obecně vycházet z kalsické konfekční velikosti, kterou používáte.

 34. mam pourazovou artrosu kotniku a je otekly je vhodny navlek

 35. mam pourazovou artosu kotniku s otokem je navlek vhodny?

 36. ostruha napsal:

  Dobrý den, je návlek vhodný na ostruhu v patě? Děkuji.

 37. kinetex - rukavice napsal:

  Dobrý den,
  mám dotaz k rukavicím Kinetex, které jsem si před časem spolu s bederním pásem u Vás objednal. Mohou se rukavice, jako součást terapie, používat přes noc? Problémy mám především při jízdě na kole, kdy musím často ruce uvolnit a případně protřepat. Je to velmi nepříjemné. Někdy se stává, že i v noci mne probudí “mravenčení” v rukou.
  Děkuji za odpověď J. Šťastný

  P.S.: Odesílám podruhé. První tex asi nedoručen. Hlášen Error

 38. rukavice napsal:

  Dobrý den, je mi 56 let a začala jsem pracovat vautomobilovém průmyslu na tři směny a celou směnu je to velký nápor na ruce, které mě nyníbolí v zápěstí a občas brní prsty.Chtěla jsem se zeptat,zda by mi vaše rukavice pomohly od těchto bolestí a ještě mě při tom 7,5 h stání bolí záda mezi lopatkami a bederní část.Mohla bych používat pás a ramenní návlek? Děkuji Jelínková

 39. Bederní pás a platba pojišťovnou napsal:

  Zdravím, přispívají již na bederní pásy zdravotní pojišťovny? Mám VZP, potřebuji bederní pás 28L. Díky. Jana

 40. healthraport.cz napsal:

  Zajímavě zpracované téma. Velice dobrý post!

 41. kinetex bederni pas napsal:

  Dobry den chcy se zeptat na bederni pas kinetex pokut použivam bederni pas projevova ly se my bolesti v oblasti kyčel,to co je napsano ze bolesti mají ustupovat,tak to bym ne řekla spiš na opak můžete my poradit proč je to obracene,třeba něco dělam špatně,děkuju za odpovet.

 42. dotaz na návleky napsal:

  Dobrý den,

  prosím mám dotaz na rukavice a na loketní návlek.

  Chtěla bych koupit návleky mamince, jelikož má problémy s karpály a také teď prodělala zánět žil v předloktí, mám dotaz dají se zároveň nosit oba návleky? Pomůže jí to od bolesti? Je cukrovkář (bere léky), může tyto návleky nosit? Ještě dotaz dá se loketní návlek použít na zápěstí a nebo je střih spíše na loket? Maminka má zápěstí 20-21cm a v horní části 26-27cm je lépe mít návlek natěsno a nebo volnější? Jakou velikost návleku a rukavic mi doporučíte?Prosím poraďte mi děkuji moc a hezké dny přeji

 43. Bolesti krční páteře a hlavy napsal:

  Dobrý den, může mi ramenní pás pomoci od bolestí krční páteře a hlavy? Byla mi diagnostikována mitrální regurgitace a léčím se se štítnou žlázou – není to kontraindikace?
  Děkuji za odpověď.

 44. pažní návlek napsal:

  dobrý den, chci se zeptat. lékařky mi předepsala pažní návlek s palcem. musí se nosit celý den? jdu k ní na kontrolu až za půl roku, proto se ptám. ruka mi připadá po celodenním nošení ještě víc nateklá, protože je návlek nový a hodně mi svírá ruku. nad loktem z vnitřní strany mi mě to tlačí jak občas ohýbám ruku. díky za odpověď. Škrabalová

 45. bederní pás napsal:

  Dobrý den,
  u obrázku nabidky bederního pasu má figurantka obléknuté i kompresní kalhotky po kolena (komprese stehna). Jde tyto také objednat.
  Děkuji za odpověď
  Lašová

  • Tým Kinetex napsal:

   Dobrý den paní Lašová,

   Figurantka má na sobě legíny proti celulitidě Solucel, ty lze objednat na webové stránce http://www.solucel.cz. Konkrétně má Nadkolenní legíny s nízkým pasem Charlotte.

   Kamila – Tým Kinetex

 46. Barevná změna napsal:

  Dobrý den,

  dcera má od ledna váš kolenní návlek. Před pár dny jsem zaregistrovala barevnou změnu v oblasti kovových vláken.
  Jsou teď víc zelené.
  Pravděpodobně došlo k chemické reakci. Dcera po úraze používala před spaním mast nebo léčivý olej a po vstřebání natahovala návlek.
  Má to nějaký vliv na funkčnost?
  Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>